2. juni 2010

Pris: 15000 per kilo.

I dag lagte en meg rømmegraut. Og tenkte, jammen er det godt. Men så begynte eg å tenke på kor mykje det kosta å lage denne grauten. og då satte eg meir pris på den. For at eg kunne lage denne grauten kosta det:
1. Bensinpengar til flyplassen
2. Flybillettar
3. Bensinpengar til butikken.
4. Kjøp av rømmegrautpakke.
5. Bensinpengar til flyplassen
6. Flybillettar
7. Bensinpengar heim frå flyplassen
8. Kjøp av rømme

PS1: Eg betalte heldigvis ikkje alt dette
PS2: Eg gjorde meir enn å kjøpe rømmegrautpakke når eg var heime altså. Haha.

PS3: Eg veit det ser ut som om eg har sølt graut over heile vispen, men den er berre den fargen altså.

2 kommentarer:

Unknown sa...

Hehe, ja då satt du vel endo meir pris på an ;)

Elisabet sa...

Sure did!